Projekty

Ke stažení

Partneři Veletrhu

FAQ (Odpovědi na nejčastější otázky):

Veletrh neziskových organizací se bude i letos odehrávat v prostorech Muzea hlavního města Prahy, Na Poříčí 52, Praha 8 – Nové Město, poblíž stanice metra B a C, Florenc.

Registrace v budově muzea začnou v úterý 25. dubna v 8 hodin ráno a neměly by trvat déle než jednu hodinu, tedy do 9:00. Brány muzea se pro veřejnost otevřou v 10 hodin, což Vám poskytne nejméně jednu hodinu pro přípravu prezentačních materiálů. Pro každou organizaci počítáme s účastí 2-3 reprezentantů.

Pro Vaše potřeby Vám budou poskytnuty informační panely o velikosti přibližně 100x80cm. Prosím přineste si s sebou všechen materiál potřebný pro vyhotovení prezentační nástěnky (zejména špendlíky, fixy, lepicí pásku a podobně). Co se týče samotných prezentačních materiálů, plakáty, letáčky a fotografie jsou obvykle voleny pro prezentaci na Veletrhu.

Prosíme účastníky aby respektovali hodnotu vystavovaných exponátu v budově muzea a nelepili na ně ani na zdi žádné materiály. Z důvodů omezené prostorové kapacity muzea Vám bohužel nemůžeme poskytnout stolečky.

Od 10:30 do přibližně 17:30 (s přestávkou od 13:00 – 14:30 pro panelovou diskusi) se budou rovněž konat individuální prezentace pomocí data-projektoru (nejčastější je PowerPointová prezentace). O prezentaci touto formou může požádat každý z účastníků do 20. dubna 2006. Pro jednotlivé prezentace bude vyhrazen čas 5 - 10 minut. Veškeré technické vybavení pro tyto prezentace (notebook, projektor..) zabezpečí Studentské Fórum. Zdůrazňujeme, že připojení k internetu bohužel nebude možné.

Veletrh bude pro veřejnost otevřen od 10:00 do 18:00 a bude pokračovat multikulturním večerem, jehož oficiální zahájení je plánováno na 18:30. Všichni účastníci jsou srdečně pozvaní na raut a setkání se zajímavými hosty.

Demontáž panelů bude probíhat po skončení multikulturního večera, tedy přibližně v 21:00.